Aderanit

Aderanit

0.0/5 Derecelendirme (0 Oylama)

Açıklama

TANIMI

iki bileşenli, yüksek mukavemetli, süper elastik seramik, granit seramik, mermer ve doğal taş kaplamaların binaların dış cephelerinde güvenle yaıştırılmasında kullanılan bir üründür. Özel sıvı katkısı ile yüksek yapışma gücü ve esnekliğe sahip olan, her türlü iklim koşullarına dayanıklı bir yapıştırıcıdır.

KULLANIM YERLERİ

İç ve dış mekanlarda, seramik, cam mozaik, granit seramik, mermer, pres tuğlalar, yerden ısıtmalı zeminler, ısıtmalı havuzlar ve prefabrik beton elemanlar, ısı farklılıklarına maruz yüzeyler, sürekli ıslak hacimli yüzeylerde (sauna, hamam, havuzlar vb.) titreşimli zeminler (metro, tren istasyonları, üretim tesisleri) alçı-alçı elyaf, alçı sıva, sert styropor, poliüratan plak, alçı esaslı şaplara yapıştırılmasında, tadilat ve onarımlarda, seramik üzerine seramik yapıştırma işlemlerinde kullanılabilir.

YÜZEY HAZIRLIĞI

Yüzey temiz ve sağlam olmalıdır.

Yüzeylerindeki önemli bozukluk ve delikler

BADERANS RM Tamir harcı ile onarılmalıdır.

AMBALAJ VE DEPOLAMA

25 Kg.'lık Kraft Torba ve 7,5 kg'lık Plastik Kova

Son kullanım tarihi rutubetsiz ve kuru ortamlarda üretim tarihinden itibaren 12 aydır.

HAZIRLANIŞI VE UYGULAMA

25 Kg.'lık Kraft torba ve 7,5 Kg'lik özel sıvısı ile düşük devirli bir karıştırıcı ile homojen bir karışım oluncaya kadar karıştırılır. 10 dakika dinlendiriildikten sonra uygulamaya geçilir. Yapıştırıcı, seramiğin boyutuna göre ve yüzeyin düzgünlüne göre seçilecek mala ile uygulanmalıdır. İyi bir yapışma için plastik çekiç lastik çekiç yardımı ile kuvvet uygulanarak hava dışarı atılmalıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Görünüş Toz / Gri - Sıvı / Beyaz
Uygulama Sıcaklığı +50C ile + 350C arası
Sarfiyat 5-6 kg/m2
Ambalaj  25 Kg Kraft Torba (Toz) 7,5 kg Plastik Kova (Sıvı)
Raf Ömrü Orjinal Ambalajında 12 Ay