Stone Seal

Stone Seal

0.0/5 Derecelendirme (0 Oylama)

Açıklama

Tüm Yüzeyler için Penetre Su Yalıtım Malzemesi

TANIMI

Yüzeye nüfus eden, bir bariyer oluşturan UV dayanımlı şeffaf su yalıtım malzemesidir.

 

KULLANIM YERLERİ

 

Teras ve balkonlarda seramik vb. kaplama malzemelerive derzlerinde su yalıtımında. Her çeşit beton yüzeylerde,Mineral sıvalarda; Gazbeton, bims blok, tuğla, kiremit, traverten gibi emiciliği fazla yüzeylerde; Tabi ve sunitaşlar üzerinde; Bu tarife uyan anıt ve heykellerin yüzeylerinde, Yüzeylerde boya öncesi astar olarak.

 

AVANTAJLARI

 

Yüzeyde film tabakası oluşturmaz.Görünümün değişmemesi istenen yüzeyler için uygundur.UV dayanımı yüksektir. Su iticiliği sağlar.Yapı malzemeleri üzerinde beyaz tuz lekelerinin oluşumunu sağlar. Yüzeylerin ıslanmasını engeller (zemin ve duvar)ve böylelikle ısı tasarufu sağlar. Toksit değildir. Kullanımı kolaydır.

 

AMBALAJ VE DEPOLAMA

 

5 Litrelik teneke ambalaj.Rutubetsiz ve kuru ortamlardaüretim tarihinden itibaren 1 yıldır.Dondan koruyunuz.

 

 

 

HAZIRLANIŞI VE UYGULAMA

 

Stone Seal homojen bir hale gelinceye kadarkarıştırılmalıdır.Postaki rulo veya uygun büyüklüktekibir fırça ile eşit kalınlıkta uygulanmalıdır.Karıştırdıktan sonra fırça ve rulo ile uygulanailir.En az iki kat uygulanmalıdır.

 

Sarfiyat 0,150 - 0,200 kg/m² (yüzeye bağlı olarak)

 

ÖNERİLER VE UYGULAMA

 

Ortam sıcaklığı; +5°C - +35°C arası olmalıdır.Malzeme sulandırılmadan kullanılmalı, kesinlikleyabancı malzeme ilave edilmemelidir.Deriye ve göze temasından kaçınılmalıdır.